Pizzolato

Pizzolato

Location pointer - Free iconsTaliansko, Veneto

PIZZOLATO FAMILY

Zatiaľ čo listinné dôkazy uvádzajú prítomnosť rodiny Pizzolato vo Villorbe už v roku 1719 Estimo, viac ako päť generácií žila rodina Settimo vo veľkom kaštieli s jeho mohutnými oblúkmi.

Dnes ich rodinu, ako aj naše vinárstvo tvoria Settimo, majiteľ vinárstva, jeho deti, Federico a Stefania a jeho manželka Sabrina s malým Edoardom.

ŽIVOTNÁ VOĽBA, TÁ EKOLOGICKÁ

Organic je slovo, ktoré so sebou nesie veľmi hlboké pojmy rešpektu, vedomostí, pohody a spolupráce. Ich realita je dynamická a smeruje k zelenej budúcnosti. V tejto čistej a neporušenej prírode robia to, čo vedia najlepšie: rešpektujú ju.

ICH ORGANICKÉ VÍNO

Vybrať si bio pre nich znamená rozhodnúť sa, že sa nikdy neprestanú učiť, akceptovať, že každý ročník bude stále iný ako ten nasledujúci, a uvedomiť si, že len hlboká znalosť rastliny vám pomôže pri jej obrane. Pitie bio vína znamená piť víno, ktoré rešpektuje životné prostredie, ktoré ho vytvorilo, víno, ktoré bude rovnako dbať na zdravie našich spotrebiteľov.

BIO KORENE VINÁRSTVA

„Pamätám si, ako môj starý otec obrábal svoju pôdu a bol zdravý. Vždy som tak chcel žiť. Cítim sa ako farmár, a preto zachovávam tradíciu.“ Settimo Pizzolato

ICH MISIA

Poslanie ich spoločnosti možno prirovnať k rastline viniča, ktorej pevné korene odzrkadľujú úctu a ocenenie pôdy, jej kmeň predstavuje organickú metódu, jej listy, ktoré sa rozvetvujú, sú vzťahmi dôvery s ich zákazníkmi a jej plody, výsledky inovatívneho rozvoja smerom k budúcnosti a smerom ku kultúre vína a bio.

Neustále sa zaväzujú k zdravému a správnemu prístupu k poľnohospodárskym a vinárskym metódam, pričom vždy udržiavajú kontrolu nad každým výrobným procesom od vinohradu až po fľašu, pričom primárne riešia kvalitu našich vín.

Zabezpečujú používanie kľúčových prvkov, ktoré sú dnes rovnako dôležité ako kedykoľvek predtým, ako je rešpektovanie prírodných cyklov, využívanie alternatívnej energie prostredníctvom inštalácie solárnych panelov, recyklácia vody a využívanie inovatívnych a energeticky účinných technológií.

Zobrazuje sa všetkych 20 výsledkov