onemore wine baner 2
Specializujeme sa len na to najlepsie
Špecializujeme sa len na to najlepšie
Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou
Biodynamika

Biodynamika

Biodynamika je opakom konvenčného poľnohospodárstva, orientovaného len na zisk. Je to akýsi návrat k tradíciám poľnohospodárskej výroby z pred viac ako sto rokmi.

O nas

Vinotéka One More

Sme malá rodinná firma zaoberajúca sa viac ako 20 rokov dovozom a predajom vína. Snažíme sa ísť vlastnou cestou, ktorá je zameraná najmä na malé vinárstva, ktoré svoju produkciu vytvárajú s maximálnym ohľadom na pôdu a životné prostredie.

previous arrow
next arrow

BIELE

Biele víno

RUZOVE

Ružové víno

CERVENE

Červené víno

SUMIVÉ

Šumivé víno

champagne – kópia

Champagne

VSETKY – kópia (2)

Výhodné balíky

Najpredávanejšie produkty

Bio vína

Naše novinky

Referencie

Teší ma, že sa Vám vždy podarí nájsť mi presne to, čo hľadám, podľa mojich preferencií. Vždy ste mi odporučili niečo, čo malo úspech u mňa a mojich priateľov.
P.S.: Ďakujem za darček k môjmu nákupu, veľmi ma potešil!

Katka

Perfektne zorganizovaný event, mysleli ste na každý detail! Kvalitné jedlo a víno, príjemný personál a ešte ste nám povedali veľa zaujímavých informácií o vínach a champagne. Odporúčam Vás aj mojím priateľom.

Michaela

Na prvý pohľad možno nenápadná vinotéka nad Starým Mestom, no s úžasnou atmosférou. Jedinečný dizajn podniku s prepracovanými detailami, na ktorom necháte oči. Kvalitná, široká ponuka z ktorej si určite vyberiete to svoje, a ak nie, zaiste ochotne poradia a vysvetlia. Všade je totiž cítiť, že to robia s vášňou a z lásky. Pomyselnou čerešničkou dokonalosti je šarmantná, fundovaná obsluha, ktorá úsmevom dotvára harmóniu tohto miesta. Musíte zažiť, ochutnať a vychutnať. 

Matúš

Great service and drinks. Very nice place with friendly atmosphere.

Michal

Blog

Franciacorta

Talianske šumivé víno pripomínajúce Champagne. Náhoda? Ani nie. Na jeho výrobu sa používajú totožné odrody (Chardonnay, Pinot Nero/Noir ...
Čítať ďalej

Čo sú to Supertoskánci?

Ako naznačuje názov, Supertoskánci pochádzajú z Toskánska. Toskánsko je šiestou najväčšou vinárskou oblasťou v krajine. Pochádzajú odtiaľto celosvetovo známe ...
Čítať ďalej

Chianti vs. Chianti Classico. Aký je rozdiel?

Chianti je vnútrozemský a najväčší región Toskánska, ktorý má jednu z najkomplikovanejších hierarchií podoblastí. Dve najznámejšie oblasti sú ...
Čítať ďalej

ODBER NOVINIEK

Prihláste sa na odber noviniek a získajte vždy aktuálne informácie o našich vínách, akciách a zaujímavých článkoch. Nemusíte sa však báť, nebudeme zahlcovať Vašu mailovú schránku reklamou.

!
!
Terms and Conditions checkbox is required.
Something went wrong. Please check your entries and try again.