Champagne Virginie T.

Champagne Virginie T.

Príbeh skutočnej Lady Champagne

S jej jedinečným dedičstvom, vedomosťami a skúsenosťami existuje len veľmi málo ľudí, ktorí vedia postaviť novú vzrušujúcu značku šampanského ako Virginie Taittinger. Jej rodina vlastnila Champagne Piper-Heidsieck viac ako storočie a jej otec, Claude Taittinger, riadil rodinný podnik rovnakého mena 45 rokov.

V roku 1986 sa Virginie Taittinger pripojila k spoločnosti, kde sa popri otcovi viac ako 20 rokov naučila všetky zručnosti spojené s výrobou, starostlivosťou a medzinárodným marketingom šampanského, ako aj iných šumivých vín v Kalifornii a Val de Loire.

Inovácia v srdci tvorby

Virginie Taittinger vyvinula jedinečné šampanské, ktoré so sebou prináša úplne nový zážitok a dimenziu radosti. Každé Cuvée v kolekcii VIRGINIE T. Champagne Vás prekvapí a poteší všetky zmysly. „Prvá séria v kolekcii Virginie Taittinger je 6-ročná VIRGINIE T. Grande Cuvée Champagne. V januári 2016 bola uvedená na trh v 17 krajinách – každá fľaša Grande

Cuvée prichádza v krabici, ktorá sa šikovne premieňa na „ice box“, ktorý ho udržiava v chlade.

“Celý koncept vrátane balenia a označovania bol navrhnutý tak, aby maximalizoval vaše možnosti a potešenie z pitia“. Napríklad termo-chromová farba použitá na zadnej etikete fľaše ukazuje, kedy bola dosiahnutá ideálna teplota pitia 8°C – 10°C.

Náš Champagne House

Určené výhradne pre výnimočné cuvée, ktoré dozrievajú ešte dlhšie. Champagne Virginie T. sídli v Sillery, na úpätí pohoria Montagne de Reims, v srdci jedných z najlepších vinohradov v Champagne. Každá Cuvée v kolekcii dozrieva na našich kvasinkách niekoľko rokov v našich pivniciach. Virginie Taittinger a jej syn Ferdinand dohliadajú na každú fázu zložitého procesu.

Mimoriadna pozornosť sa venuje zberu, asambláži, dozrievaniu a voľbe dozáže. Hrozno zbierajú ručne, pre lepšiu ochranu a starostlivosť o viniče, a tiež preto, aby sa zabezpečil výber iba kvalitného hrozno.

Asambláž je umenie vyjadrovania sa a to prostredníctvom možností, ktoré robíme vďaka jedinečného štýlu exkluzívneho Grande Cuvée. Každý rok, Virginie Taittinger skladá zloženie jej cuvées – kombinovanie ročníkov a odrôd z rôznych rokov s cieľom vyvinúť jedinečné a špeciálne chute jej šampanského a tým vytvára podpis jej domu.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.