O našej vinotéke

 

Vinotéku na Zámockej ulici v Bratislave, ktorá mala svoj jedinečný charakter a atmosféru, sme s ťažkým srdcom kvôli pandémií COVID-19 odstúpili. No tešíme sa, že s Vami môžeme byť aj naďalej v kontakte a to prostredníctvom rôznych súkromných eventov, či už u Vás doma, vo firmách alebo v rôznych podnikoch, s ktorými spolupracujeme.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. „Ušijeme“ pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz, Michal Kordoš a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Premietanie filmu Kandidát s besedou

19. februára 2020 o 19:00 22:00

Streda, 19. február o 19,00 hod.: Premietanie filmu Kandidát s besedou

V „predvečer“ slovenských parlamentných volieb 2020 sme zaradili premietanie filmu s volebnou tématikou Kandidát – denníky z odpočúvania, producenta a autora knihy Maroša Hečka. Absolvent filmovej a televíznej fakulty VŠMU, scenárista, spisovateľ a producent. Tento politický thriller, ktorý sa odohráva počas prezidentskej kampane pred nekonkrétnymi prezidentskými voľbami (v konkrétnej krajine) hovorí o hrdinovi, ktorý sa živí odpočúvaním a písaním denníkov a vôbec netuší pre koho pracuje. Film Kandidát je dokonalou politickou fraškou, smutno – smiešnym zobrazením toho, čo sa v tejto konkrétnej krajine stalo, deje a veľmi ľahko môže stať. Situácie z natáčania filmu a jeho zákulisia, ako aj o ideovom zámere tohto filmu Vám príde porozprávať sám autor Maroš Hečko.

Začiatok: 19,00 hod.
Vstup voľný