O našej vinotéke

Vinotéka v centre Bratislavy, ktorá má svoj charakter a atmosféru. Strávite tu príjemné chvíle v kruhu svojich priateľov pri pohári dobrého vína. V súčasnosti máme však otvorené iba na rezervácie a na podujatia, ktoré usporadúvame, aby sme boli vždy prítomní.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. “Ušijeme” pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea. V neposlednom rade je výhodou naša poloha. Nachádzame sa v centre mesta s absolútnou dostupnosťou. K nám (a samozrejme aj od nás) môžete prísť “suchou” nohou. Taxi môže zastaviť od našej prevádzky doslova pár metrov.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Premietanie filmu Kandidát s besedou

19. februára o 19:00 22:00

Streda, 19. február o 19,00 hod.: Premietanie filmu Kandidát s besedou

V „predvečer“ slovenských parlamentných volieb 2020 sme zaradili premietanie filmu s volebnou tématikou Kandidát – denníky z odpočúvania, producenta a autora knihy Maroša Hečka. Absolvent filmovej a televíznej fakulty VŠMU, scenárista, spisovateľ a producent. Tento politický thriller, ktorý sa odohráva počas prezidentskej kampane pred nekonkrétnymi prezidentskými voľbami (v konkrétnej krajine) hovorí o hrdinovi, ktorý sa živí odpočúvaním a písaním denníkov a vôbec netuší pre koho pracuje. Film Kandidát je dokonalou politickou fraškou, smutno – smiešnym zobrazením toho, čo sa v tejto konkrétnej krajine stalo, deje a veľmi ľahko môže stať. Situácie z natáčania filmu a jeho zákulisia, ako aj o ideovom zámere tohto filmu Vám príde porozprávať sám autor Maroš Hečko.

Začiatok: 19,00 hod.
Vstup voľný