O našej vinotéke

 

Vinotéku na Zámockej ulici v Bratislave, ktorá mala svoj jedinečný charakter a atmosféru, sme s ťažkým srdcom kvôli pandémií COVID-19 odstúpili. No tešíme sa, že s Vami môžeme byť aj naďalej v kontakte a to prostredníctvom rôznych súkromných eventov, či už u Vás doma, vo firmách alebo v rôznych podnikoch, s ktorými spolupracujeme.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. „Ušijeme“ pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz, Michal Kordoš a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Stav verejných financií

20. februára 2020 o 19:00 22:00

Štvrtok, 20. február o 19,00 hod.: Ing. Ivan Šramko – Stav verejných financií

Dovoľujeme si Vás pozvať na prednášku spojenú s besedou: Ing. Ivan Šramko – Stav verejných financií. Bývalý guvernér NBS, držiteľ Krištáľového krídla v kategórii Hospodárstvo a predseda Rady pre rozpočtovú zodpovednosť sa príde s Vami podeliť o znalosti a vedomosti o míňaní štátnych peňazí, o rekordne nízkych úrokoch, o dlhovej brzde, o dlhodobo udržateľných verejných financiách, o nepriaznivom faktore demografického vývoja, o odvodoch ľudí, o čerpaní eurofondov, o HDP a deficite štátneho rozpočtu.

Začiatok: 19,00 hod.
Vstup voľný

Click outside to hide the comparison bar
Compare