O našej vinotéke

 

Vinotéku na Zámockej ulici v Bratislave, ktorá mala svoj jedinečný charakter a atmosféru, sme s ťažkým srdcom kvôli pandémií COVID-19 odstúpili. No tešíme sa, že s Vami môžeme byť aj naďalej v kontakte a to prostredníctvom rôznych súkromných eventov, či už u Vás doma, vo firmách alebo v rôznych podnikoch, s ktorými spolupracujeme.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. „Ušijeme“ pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz, Michal Kordoš a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Biela noc v One More #3

28. septembra 2019 o 19:00 22:00

Biela noc v One More #3

Srdečne Vás pozývame na Bielu noc #3 v One More!

Biela noc v Bratislave sa koná už 5. ročník a je to najväčší a najnavštevovanejší medzinárodný festival súčasného umenia a stal sa neoddeliteľnou súčasťou hlavného mesta. Biela noc ponúka návštevníkom netradičnú umeleckú prechádzku nočným mestom plnú zážitkov a nových vnemov. Ulice nočného mesta sa zaplnia ľuďmi a umením. Popri umení návštevníci objavia zaujímavé a netradičné priestory, ktoré výnimočne prichýlia súčasné formy umenia ako napríklad nádvoria, parky, stanice, mosty, nábrežia, plavárne, parkoviská, súkromné priestory a rôzne ľuďom bežne neprístupné miesta.

Pri tejto príležitosti sa náš priestor premení skutočne na nepoznanie! V spolupráci s LedBox (www.ledbox.sk) sme si pre Vás pripravili jedinečný svietiaci bar a svietiace posedenie s rôznymi figúrami v ľudskej veľkosti!

A nielen to! V tento večer máme aj špeciálnu akciu – ku každej fľaši (či už vína, prosecca alebo champagne) máte od nás chutné prekvapenie!

Príďte nás pozrieť a užite si nezabudnuteľnú atmosféru pri skvelom víne a hudbe.

Začiatok: 19,00 hod
vstup voľný

Tešíme sa na Vašu účasť…

Rezervácie, prosím, zašlite na e-mail martin.gazo@onemore.sk alebo telefonicky na 0903 717 101, 0903 717 111