O našej vinotéke

Vinotéka v centre Bratislavy, ktorá má svoj charakter a atmosféru. Strávite tu príjemné chvíle v kruhu svojich priateľov pri pohári dobrého vína. V súčasnosti máme však otvorené iba na rezervácie a na podujatia, ktoré usporadúvame, aby sme boli vždy prítomní.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. “Ušijeme” pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea. V neposlednom rade je výhodou naša poloha. Nachádzame sa v centre mesta s absolútnou dostupnosťou. K nám (a samozrejme aj od nás) môžete prísť “suchou” nohou. Taxi môže zastaviť od našej prevádzky doslova pár metrov.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Biela noc v One More #3

28. septembra o 19:00 22:00

Biela noc v One More #3

Srdečne Vás pozývame na Bielu noc #3 v One More!

Biela noc v Bratislave sa koná už 5. ročník a je to najväčší a najnavštevovanejší medzinárodný festival súčasného umenia a stal sa neoddeliteľnou súčasťou hlavného mesta. Biela noc ponúka návštevníkom netradičnú umeleckú prechádzku nočným mestom plnú zážitkov a nových vnemov. Ulice nočného mesta sa zaplnia ľuďmi a umením. Popri umení návštevníci objavia zaujímavé a netradičné priestory, ktoré výnimočne prichýlia súčasné formy umenia ako napríklad nádvoria, parky, stanice, mosty, nábrežia, plavárne, parkoviská, súkromné priestory a rôzne ľuďom bežne neprístupné miesta.

Pri tejto príležitosti sa náš priestor premení skutočne na nepoznanie! V spolupráci s LedBox (www.ledbox.sk) sme si pre Vás pripravili jedinečný svietiaci bar a svietiace posedenie s rôznymi figúrami v ľudskej veľkosti!

A nielen to! V tento večer máme aj špeciálnu akciu – ku každej fľaši (či už vína, prosecca alebo champagne) máte od nás chutné prekvapenie!

Príďte nás pozrieť a užite si nezabudnuteľnú atmosféru pri skvelom víne a hudbe.

Začiatok: 19,00 hod
vstup voľný

Tešíme sa na Vašu účasť…

Rezervácie, prosím, zašlite na e-mail martin.gazo@onemore.sk alebo telefonicky na 0903 717 101, 0903 717 111