O našej vinotéke

Vinotéka v centre Bratislavy, ktorá má svoj charakter a atmosféru. Strávite tu príjemné chvíle v kruhu svojich priateľov pri pohári dobrého vína. V súčasnosti máme však otvorené iba na rezervácie a na podujatia, ktoré usporadúvame, aby sme boli vždy prítomní.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. “Ušijeme” pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea. V neposlednom rade je výhodou naša poloha. Nachádzame sa v centre mesta s absolútnou dostupnosťou. K nám (a samozrejme aj od nás) môžete prísť “suchou” nohou. Taxi môže zastaviť od našej prevádzky doslova pár metrov.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Degustácia vín “En Primeur” z produkcie Vladimír Hronský

31. mája o 19:00 22:00

En Primeur event

Dámy a páni, milí priatelia kultúry EN PRIMEUR!

Dovoľujeme si vás srdečne pozvať na prestížnu degustáciu nových ročníkov vín enológa Vladimíra Hronského. Vlado nám umožní ochutnať limitovanú edíciu svojho vína, ktorú pripravuje do predaja v rokoch 2019 a 2020. V priebehu ochutnávky si môžete ako prví na Slovensku vybrať najchutnejšie ročníky z jeho butikovej produkcie, a medzi prvými aj objednať a nakúpiť v špeciálnych uvádzacích cenách EN PRIMEUR. Veríme, že vás naše pozvanie zaujalo a potvrdíte nám Vašu záväznú účasť.
Príďťe spolu s nami objaviť tajomstvá degustácie i výhody nákupu vín EN PRIMEUR do ONE MORE, tešíme sa na vás!

Zoznam degustovaných vín:

  1. Rizling rýnsky 2018, biele, suché
  2. Rebelot (Viognier) 2018, biele, suché
  3. Pinot Blanc Reserva 2018, biele, suché
  4. Muškát žltý 2017, biele, polosladké
  5. Carmenet (Merlot) 2018, ružové, suché
  6. Pinot Noir 2017, červené, suché
  7. Sauvignon Rouge (Merlot) 2016, červené, suché
  8. Rosa 2018, červené, suché

Začiatok : 19:00 hod.

Vstupné : 24 € (Cena zahŕňa degustáciu 8 vín a občerstvenie)

Potvrdenie Vašej záväznej účasti, prosím, zašlite na e-mail info@onemore.sk alebo na telefonicky na 0904 420 032
Tešíme sa na Vás!

24€