O našej vinotéke

 

Vinotéku na Zámockej ulici v Bratislave, ktorá mala svoj jedinečný charakter a atmosféru, sme s ťažkým srdcom kvôli pandémií COVID-19 odstúpili. No tešíme sa, že s Vami môžeme byť aj naďalej v kontakte a to prostredníctvom rôznych súkromných eventov, či už u Vás doma, vo firmách alebo v rôznych podnikoch, s ktorými spolupracujeme.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. „Ušijeme“ pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz, Michal Kordoš a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Degustácia prosecco Le Contesse

7. júna 2019 o 19:00 22:00

Vážení priatelia,

dovoľujeme si Vás pozvať na degustáciu PROSECCO od jedného z najmodernejších výrobcov LE CONTESSE, ktorá sa bude konať v piatok dňa 7.júna 2016 o 19:00 vo vinotéke ONE MORE na Zámockej ulici č. 38.

degustácia vín Le Contesse

Príďte ochutnať a niečo sa dozvedieť o tomto sviežom šumivom nápoji pred ešte pred letom, aby ste mohli vedieť, že skutočne NIE JE PROSECCO AKO PROSECCO.

Degustáciou Vás bude sprevádzať exportný manažér firmy Le Contesse Marco Simonetti.

Zoznam degustovaných prosecco :
1. Pinot Chardonnay Brut
2. Prosecco DOC Treviso Brut
3. Prosecco DOC BIOLOGICO Brut
4. Prosecco DOCG Valdobbiadene Brut
5. Prosecco DOC Treviso Extra Dry
6. Prosecco DOCG Valdobbiadene CUVEÉ Extra dry
7. Chardonnay Brut 2014 Spumante, LIMITED EDITION
8. Pinot ROSE Brut


Rezervácie na tel.: +421 904 420 032
alebo mailom na : info@onemore.sk

Cena degustácie vrátane ľahkého občerstvenia a 8 vín: 25,-Eur. Počet miest limitovaný.


Tešíme sa na Vás!

25€