Malibràn

– Taliansko, Veneto, Conegliano – Valdobbiadene DOCG

História Prosecca sa zrodila v oblasti Conegliano-Valdobbiadene, kde sa dodnes vyrába najlepšia kvalita Superior. V srdci provincie Treviso, (niekoľko kilometrov od Benátok), od roku 2009 získal kopcovitý pás medzi mestami Conegliano a Valdobbiadene uznanie DOCG pre 15 malých miest, ktoré ju tvoria, pričom vymedzuje najvhodnejšiu oblasť na pestovanie hrozna odrody Glera.

Vlastnosti pôdy, vinohrady „ručne vyšívané“ a skúsenosti niekoľkých generácií vinárov prispievajú k neustálemu zlepšovaniu vlastností talianskeho šumivého vína.

Prostredníctvom výnimočného príbehu Conegliano-Valdobbiadene postupom času vytvoril taliansky štýl pitia, ktorý je moderný, neformálny a veselý, oceňovaný a milovaný po celom svete.

Vinice

Vinárstvo Malibràn pokrýva 15 hektárov viníc pestovaných prevažne odrody Glera v kopcovitej oblasti. Osobitná pozornosť sa venuje práci vykonanej v teréne, pretože je to prvá nevyhnutná fáza na dosiahnutie vysokej úrovne kvality vín. Prijali sme filozofiu pestovania, ktorá je založená na trvalo udržateľnom poľnohospodárstve, tradičnej ručnej práci, vášni a rešpekte k prírode a jej cyklom, ktoré sú rozvinutým vyjadrením nášho vidieckeho pôvodu.

Biodiverzita
Malibran má certifikát kvality „Biodiversity Friend“, ktorý vyjadruje množstvo živočíchov a rastlín žijúcich na danom území. Najmä vinica 5Grammi Rive di Santa Maria di Feletto získala rekordné skóre 245 s prítomnosťou 17 rodín organizmov, z ktorých niektoré sú veľmi zriedkavé!
“Biodiverzita Friend” je neziskové združenie otvorené všetkým poľnohospodárskym spoločnostiam, ktoré veria v model udržateľného poľnohospodárstva, nízkeho vplyvu na životné prostredie. V tomto zmysle sa poľnohospodári stávajú skutočnými strážcami environmentálnej integrity územia.

Malibràn už tri generácie s vášňou a odhodlaním rozpráva o území prostredníctvom svojich vín.

Pivnica
Historicky bola pivnica stará sýpka, oporný bod vidieckej dediny „Sottoriva“. Budova bola zrekonštruovaná a rozšírená, stala sa centrum vinárstva a výroby vín vinárstva. Rovnováha medzi moderným a tradíciou, prebieha neustály dialóg medzi minulosťou a súčasnosťou.

Vína určené pre tých, ktorí vedia rozpoznať a oceniť ich kvalitu.

Vlastné hrozno 

Ich vína obsahujú ich hrozno, hrozno, o ktorom vedia všetko, vypestované a dozreté vo vinohradoch, o ktoré sa osobne celoročne starajú. Malibràn je členom FIVI – Talianskej federácie nezávislých vinohradníkov. Priamo sledujú celý dodávateľský reťazec: od práce vo vinohrade cez premenu hrozna až po plnenie do fliaš a predaj.

Filtre

Zobrazujú sa všetky 4 produkty

Prosecco DOCG Extra Dry GORIO 2022 Conegliano-Valdobbiadene

13.90  s DPH
Výrobca : Malibràn 0,75 l objem 2022 ročník 11,5 % alkohol 16 gr/l cukor 6 - 8 °C podávanie …

Prosecco DOCG Brut RUIO 2022

13.90  s DPH
Výrobca : Malibràn 0,75 l objem 2022 ročník 11,5 % alkohol 7 gr/l cukor 6 - 8 °C podávanie …

Frizzante Sottoriva 2021, Col Fondo brut nature

13.90  s DPH
Výrobca : Malibràn 0,75 l objem 2021 ročník 11 % alkohol 0 gr/l cukor 8 -10 °C podávanie …

Prosecco DOCG 5 Grammi 2022, Rive di Santa Maria Extra Brut Conegliano-Valdobbiadene

16.90  s DPH
Výrobca : Malibràn 0,75 l objem 2022 ročník 11,5 % alkohol 5 gr/l cukor 6 - 8 °C podávanie …
Kliknite vonku, aby ste skryli porovnávací pás
Porovnať