Malibràn

Malibràn

PRIPOJENIE K ZEMI

Naša je zem, ktorá zostane s vami, zem z hrúd, ktoré sa lepia na vaše topánky, ktoré nosíme pod podrážkami. Krajina ležiaca na bujných svahoch – v srdci Conegliano-Valdobbiadene DOCG – kde vinice, lesy a malé mestečká nasledujú jeden za druhým a udávajú rytmus krajine. Ale len tu, pri týchto
podmienkach sa môžu zrodiť naše vína excelentnosti.

Malibràn má certifikát kvality „Biodiversity Friend“, ktorý vyjadruje množstvo živočíchov a rastlín žijúcich na danom území. Najmä vinica 5Grammi Rive v Santa Maria di Feletto získala rekordné skóre 245, pričom zistila prítomnosť 17 rodín organizmov, z ktorých niektoré sú veľmi zriedkavé!

PRÍBEH VINOHRADU

V histórii Malibrànu sú vinohradníci, ľudia, ktorí milujú prácu medzi radmi a v pivnici, ktorí poznajú a rešpektujú toto územie.
Bol tam Gregorio, známy ako „Gorio“, filozof zeme, práve jemu zasvätili ich Prosecco Superiore Extra Dry; je tam Girolamo, „Momi“, neúnavný vo vinici; je tam Maurizio, pozorný a citlivý farmár.

Malibràn už tri generácie s vášňou a odhodlaním rozpráva o týchto krajinách prostredníctvom svojich vín.

ICH HROZNO

Ich vína obsahujú ich hrozno, hrozno, o ktorom vedia všetko, vypestované a dozreté vo vinohradoch, o ktoré sa osobne celoročne starajú. Malibràn je členom FIVI – Talianskej federácie nezávislých vinohradníkov. Priamo sledujú celý dodávateľský reťazec: od práce vo vinohrade cez premenu hrozna až po plnenie do fliaš a predaj.

ICH VÍNA

Malibràn vyrába iba vína, pre ktoré sú vhodné jeho vinice. Vína, ktoré vynikajú vďaka svojráznej povahe terroir, autenticky spojené s kultúrou a vinárskou tradíciou oblasti.
Vína určené pre tých, ktorí vedia rozpoznať a oceniť ich kvalitu.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky