Domaines Lapalu

V okolí krásneho domu, korý bol postavený v roku 1834, bol zasadený vinohrad v rokoch 1979 až 1982 s výhľadom na ústie rieky Gironde a je menej ako 10 km od oceánu, ktorý reguluje podnebie.

Medoc je oblasť, ktorá sa nachádza na severe Bordeaux, medzi ústim rieky Gironde a Atlantickým oceánom. Tento prestížny región vyrábajúci víno si vybudoval svoju povesť na odrode Cabernet Sauvignon, čo je symbolické pre Medoc. Prináša silu a jemnosť týmto vínam, ako aj pozoruhodný potenciál dozrievania.Tradičné cuvée tiež umožňuje s odrodami Merlot, Cabernet Franc a Petit Verdot. Kúzlom kupáže každá odroda poskytuje osobnosť a štýl vlastný každému zámku.

Vlastnosť pôdy v kombinácii s veľkým výberom hrozna umožňuje spoločnosti Domaines Lapalu navrhnúť vína so špecifickým charakterom a osobnosťou.

V súčasnosti toto vinárstvo vedie Jean-Michel Lapalu. Domaines Lapalu sa stal za menej ako päťdesiat rokov jedným z hlavných aktérov v Medoc.

Tento unikátny pozemok o rozlohe 250 hektárov bol vytvorený okolo zámku Liversan, v blízkosti Pauillac a zámku Patache d’Aux, v blízkosti ústia rieky Gironde.

Filtre

Zobrazuje sa jediný produkt

-50%

Lacombe Noaillac 2010

Original price was: 13.90 €.Current price is: 6.95 €. s DPH
Výrobca : Domaines Lapalu 0,75 objem 13 % alkohol 2010 ročník 16 - 18 °C podávanie …
Kliknite vonku, aby ste skryli porovnávací pás
Porovnať