O našej vinotéke

 

Vinotéku na Zámockej ulici v Bratislave, ktorá mala svoj jedinečný charakter a atmosféru, sme s ťažkým srdcom kvôli pandémií COVID-19 odstúpili. No tešíme sa, že s Vami môžeme byť aj naďalej v kontakte a to prostredníctvom rôznych súkromných eventov, či už u Vás doma, vo firmách alebo v rôznych podnikoch, s ktorými spolupracujeme.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. „Ušijeme“ pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz, Michal Kordoš a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Premietanie filmu Kto je ďalší? s besedou

12. marca 2020 o 19:00 22:00

Štvrtok, 12. marec 2020 o 19,00 hod.: Premietanie filmu Kto je ďalší? s besedou

Kto je ďalší? – nový film slovenského režiséra a scenáristu Mira Drobného, ktorý je inšpirovaný skutočnými príbehmi so Slovenska, Ruska a Kanady. Film o tom ako internet zmení osudy hlavných hrdinov a privedie ich až na hranicu života a smrti. Hlavnými témami sú kyberšikana (v hlavnej úlohe reperka Aless), „rooftopping“ (v hlavných úlohách dvaja najznámejší „rooftopperi“ sveta Oleg a Vadim, ktorí sa spolu s ďalšou špičkovou „rooftopperkou“ Angelou rozhodnú uskutočniť výstup v areáli atómovej elektrárne. Treťou a poslednou témou je sexuálne zneužívanie…

Začiatok: 19,00 hod.
Vstup voľný