O našej vinotéke

Vinotéka v centre Bratislavy, ktorá má svoj charakter a atmosféru. Strávite tu príjemné chvíle v kruhu svojich priateľov pri pohári dobrého vína. V súčasnosti máme však otvorené iba na rezervácie a na podujatia, ktoré usporadúvame, aby sme boli vždy prítomní.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. “Ušijeme” pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea. V neposlednom rade je výhodou naša poloha. Nachádzame sa v centre mesta s absolútnou dostupnosťou. K nám (a samozrejme aj od nás) môžete prísť “suchou” nohou. Taxi môže zastaviť od našej prevádzky doslova pár metrov.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Premietanie filmu Kto je ďalší? s besedou

12. marca o 19:00 22:00

Štvrtok, 12. marec 2020 o 19,00 hod.: Premietanie filmu Kto je ďalší? s besedou

Kto je ďalší? – nový film slovenského režiséra a scenáristu Mira Drobného, ktorý je inšpirovaný skutočnými príbehmi so Slovenska, Ruska a Kanady. Film o tom ako internet zmení osudy hlavných hrdinov a privedie ich až na hranicu života a smrti. Hlavnými témami sú kyberšikana (v hlavnej úlohe reperka Aless), „rooftopping“ (v hlavných úlohách dvaja najznámejší „rooftopperi“ sveta Oleg a Vadim, ktorí sa spolu s ďalšou špičkovou „rooftopperkou“ Angelou rozhodnú uskutočniť výstup v areáli atómovej elektrárne. Treťou a poslednou témou je sexuálne zneužívanie…

Začiatok: 19,00 hod.
Vstup voľný