O našej vinotéke

Vinotéka v centre Bratislavy, ktorá má svoj charakter a atmosféru. Strávite tu príjemné chvíle v kruhu svojich priateľov pri pohári dobrého vína. V súčasnosti máme však otvorené iba na rezervácie a na podujatia, ktoré usporadúvame, aby sme boli vždy prítomní.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. “Ušijeme” pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea. V neposlednom rade je výhodou naša poloha. Nachádzame sa v centre mesta s absolútnou dostupnosťou. K nám (a samozrejme aj od nás) môžete prísť “suchou” nohou. Taxi môže zastaviť od našej prevádzky doslova pár metrov.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Le Beaujolais nouveau est arrivé

21. novembra o 19:00 22:00

Le Beaujolais nouveau est arrivé

Štvrtok, 21.november 2019 o 19,00 hod – Beaujolais Nouveau

Hoci od roku 1951 tento sviatok pripadal na 15. novembra, od roku 1985 sa to zmenilo – je to vždy tretí novembrový štvrtok. Milióny ľudí po celom svete skríknu (niektorí možno len pre seba) – “Le Beaujolais nouveau est arrivé” (nové Beaujolais je tu!). Ochutnávanie mladého vína z odrody Gamay (jedna z najskoršie dozrievajúcich odrôd), ku ktorému sa tradične podávajú rôzne údeniny, syry či paštéty, sa najmä v zahraničí stalo symbolom nielen oslavy vína, ale aj (keďže celá táto veselá “chasa” migruje mestom od “krčmy” ku “krčme” hľadajúc, kto má nielen najlepšie vínko, ale aj ostatné “pochutiny”) ale aj oslavou priateľstva (nikdy neviete, koho kde stretnete) a nadväzovaním nových známosti v povznešenom stave (tiež nikdy neviete, koho kde stretnete)… Tak Vás teda čakáme!

Začiatok : od 19,00 hod.
Vstupné : zdarma

Rezervácie, prosím, zašlite na e-mail martin.gazo@onemore.sk alebo telefonicky na 0903 717 101, 0903 717 111