O našej vinotéke

Vinotéka v centre Bratislavy, ktorá má svoj charakter a atmosféru. Strávite tu príjemné chvíle v kruhu svojich priateľov pri pohári dobrého vína. V súčasnosti máme však otvorené iba na rezervácie a na podujatia, ktoré usporadúvame, aby sme boli vždy prítomní.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. “Ušijeme” pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea. V neposlednom rade je výhodou naša poloha. Nachádzame sa v centre mesta s absolútnou dostupnosťou. K nám (a samozrejme aj od nás) môžete prísť “suchou” nohou. Taxi môže zastaviť od našej prevádzky doslova pár metrov.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Koleno a jeho poškodenia, diagnóza a liečba

26. októbra o 19:00 22:00

Koleno a jeho poškodenia, diagnoszika a liečba

Sobota, 26. október 2019 o 19hod – MUDr. Ladislav Veselý, PhD. Koleno a jeho poškodenia, diagnostika a liečba

Vinotéka One More v spolupráci s občianskym združením Zdravý človek si Vás dovoľujú pozvať na prednášku primára Kliniky traumatológie a úrazovej chirugie MUDr. Ladislava Veselého, PhD. Témou prednášky budú poškodenia a úrazy kolenného kĺbu, ich diagnostika, operačné vs neoperačné možnosti liečby, nestability kolena, degeneratívne poškodenia a možnosti rehabilitácie. A ako posledná možnosť – totálna endoprotéza. Prednáška bude doplnená o rôzne ukážky, či už na modeloch alebo projekcii.

Začiatok : 19,00 hod
vstupné : vstup voľný, naopak, ako občerstvenie budú „tématicky“ podávané zdarma grilované kolená

Rezervácie, prosím, zašlite na e-mail martin.gazo@onemore.sk alebo telefonicky na 0903 717 101, 0903 717 111