O našej vinotéke

 

Vinotéku na Zámockej ulici v Bratislave, ktorá mala svoj jedinečný charakter a atmosféru, sme s ťažkým srdcom kvôli pandémií COVID-19 odstúpili. No tešíme sa, že s Vami môžeme byť aj naďalej v kontakte a to prostredníctvom rôznych súkromných eventov, či už u Vás doma, vo firmách alebo v rôznych podnikoch, s ktorými spolupracujeme.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. „Ušijeme“ pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz, Michal Kordoš a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Koleno a jeho poškodenia, diagnóza a liečba

26. októbra 2019 o 19:00 22:00

Koleno a jeho poškodenia, diagnoszika a liečba

Sobota, 26. október 2019 o 19hod – MUDr. Ladislav Veselý, PhD. Koleno a jeho poškodenia, diagnostika a liečba

Vinotéka One More v spolupráci s občianskym združením Zdravý človek si Vás dovoľujú pozvať na prednášku primára Kliniky traumatológie a úrazovej chirugie MUDr. Ladislava Veselého, PhD. Témou prednášky budú poškodenia a úrazy kolenného kĺbu, ich diagnostika, operačné vs neoperačné možnosti liečby, nestability kolena, degeneratívne poškodenia a možnosti rehabilitácie. A ako posledná možnosť – totálna endoprotéza. Prednáška bude doplnená o rôzne ukážky, či už na modeloch alebo projekcii.

Začiatok : 19,00 hod
vstupné : vstup voľný, naopak, ako občerstvenie budú „tématicky“ podávané zdarma grilované kolená

Rezervácie, prosím, zašlite na e-mail martin.gazo@onemore.sk alebo telefonicky na 0903 717 101, 0903 717 111

Click outside to hide the comparison bar
Compare