O našej vinotéke

Vinotéka v centre Bratislavy, ktorá má svoj charakter a atmosféru. Strávite tu príjemné chvíle v kruhu svojich priateľov pri pohári dobrého vína. V súčasnosti máme však otvorené iba na rezervácie a na podujatia, ktoré usporadúvame, aby sme boli vždy prítomní.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. “Ušijeme” pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea. V neposlednom rade je výhodou naša poloha. Nachádzame sa v centre mesta s absolútnou dostupnosťou. K nám (a samozrejme aj od nás) môžete prísť “suchou” nohou. Taxi môže zastaviť od našej prevádzky doslova pár metrov.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Degustačný večer s Michalom Kordošom

29. novembra o 19:00 22:00

Piatok, 29. november 2019 o 19,00 – Degustačný večer s Michalom Kordošom

Milí priatelia,

dovoľujeme si Vás pozvať na DEGUSTAČNÝ VEČER s mladým a talentovaným kuchárom Michalom Kordošom ku nám do vinotéky One More na Zámockej 38 v piatok dňa 29. novembra o 19:00.

Varenie bude prebiehať formou LIVE cooking, takže kedykoľvek počas večera sa môžete pýtať a objavovať. Okrem welcome drinku sme si pre Vás k 4-chodovému menu pripravili aj párovanie s vínom, takže veríme, že ani hladní a ani smädní nebudete!:)

Podávané menu:

Welcome drink : Cave Poulet and Fils – Crémant de Die Brut (FR – Cotes du Rhone) striesky

1. Divinová terinka podavaná s konfitovanou dulou a omáčkou zo sušených sliviek a šalvie
Roche Audran Cuvée Tradition 2018, Classic line (FR – Cotes du Rhone)

2. Hubové consommé s kačacími raviolkami
Nepomukhof Pinot Noir 2016 (A – Carnuntum)

3. Divinové ragú servírované so spätzlami, pečenými gaštanmi a hľúzovkou
Castello di Meleto 2016 (IT – Chianti Classico DOCG)

4. Mrkvový koláčik z cestička z tmavého piva s praženými pistáciami
Mumm Johannisberger Mittelholle Riesling Spätlese 2013 (D – Reingau)

Začiatok: 19,00
Cena degustačného menu, vrátane párovania s vínom a welcome drinkom je 49-, Eur.

Potvrdenie Vašej záväznej účasti, prosím, zašlite na e-mail martin.gazo@onemore.sk alebo telefonicky na 0903 717 101, 0903 717 111

49€