O našej vinotéke

Vinotéka v centre Bratislavy, ktorá má svoj charakter a atmosféru. Strávite tu príjemné chvíle v kruhu svojich priateľov pri pohári dobrého vína. V súčasnosti máme však otvorené iba na rezervácie a na podujatia, ktoré usporadúvame, aby sme boli vždy prítomní.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. “Ušijeme” pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea. V neposlednom rade je výhodou naša poloha. Nachádzame sa v centre mesta s absolútnou dostupnosťou. K nám (a samozrejme aj od nás) môžete prísť “suchou” nohou. Taxi môže zastaviť od našej prevádzky doslova pár metrov.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Degustácia vinárstva Tajna

4. apríla o 19:00 22:00

Sobota, 4. apríl o 19,00 hod.: Degustácia vín Tajna

O vinárstve Tajna z obce Tajná (nie, nie je to vážení priatelia preklep, jedno je krátke “a” a druhé dlhé “á”) môžeme pokojne hovoriť ako o butikovom vinárstve. Doslova a do písmena. Starostlivý prístup k pôde, prechádzky vo vinohrade, návšteva pivníc, degustácia nielen v degustačnej miestnosti (mimochodom zariadenej s takým vkusom, že pitie sa dostáva do inej dimenzie Haute Couture). Ale ani pivnica ničím nezaostáva… Degustáciou Vás bude osobne sprevádzať spolumajiteľ Rasťo Demeš.

Zoznam degustovaných vín :
1. Rizling Vlašský, sekt, 2016, brut
2. Rizling Vlašsky fresh, 2019, suché
3. Sauvignon blanc, 2018, suché
4. Rizling Rýnsky, 2018, suché
5. Cuvée Sari, 2017, suché
6. Cabernet Franc rosé, 2018, polosladké
7. Pinot Noir, 2017, suché
8. Dunaj, 2018, suché,
9. Cuvée Secret Reserva, 2017, suché

Začiatok: 19,00 hod
Vstupné: 25 Eur (vrátane občerstvenia)

Rezervácie, prosím, zašlite na e-mail martin.gazo@onemore.sk alebo telefonicky na 0903 717 101, 0903 717 111

25€