O našej vinotéke

 

Vinotéku na Zámockej ulici v Bratislave, ktorá mala svoj jedinečný charakter a atmosféru, sme s ťažkým srdcom kvôli pandémií COVID-19 odstúpili. No tešíme sa, že s Vami môžeme byť aj naďalej v kontakte a to prostredníctvom rôznych súkromných eventov, či už u Vás doma, vo firmách alebo v rôznych podnikoch, s ktorými spolupracujeme.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. „Ušijeme“ pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz, Michal Kordoš a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Degustácia vín „En Primeur“ z vinárstva Vladimír Hronský

20. marca 2020 o 19:00 22:00

Piatok, 20. marec o 19,00 hod.: Degustácia vín „En Primeur“ z vinárstva Vladimír Hronský

Milí priatelia kultúry EN PRIMEUR! Dovoľujeme si Vás srdečne pozvať na prestížnu degustáciu nových ročníkov vín enológa Vladimíra Hronského. Tento mladý a ambiciózny človek, autor úspešných publikácii o slovenských vínách, enológ, konzultant, obchodník a someliér nám umožní ochutnať limitovanú edíciu svojho vína, ktorú pripravuje do predaja. V priebehu ochutnávky si môžete ako prví na Slovensku vybrať najchutnejšie ročníky z jeho butikovej produkcie, a medzi prvými aj objednať a nakúpiť v špeciálnych uvádzacích cenách EN PRIMEUR. Príďte spolu s nami objaviť tajomstvá degustácie i výhody nákupu vín EN PRIMEUR do ONE MORE! Tešíme sa na vás!

Začiatok : 19,00 hod
Vstupné : 24 Eur (vrátane občerstvenia)

Rezervácie, prosím, zašlite na e-mail martin.gazo@onemore.sk alebo telefonicky na 0903 717 101, 0903 717 111

24€