O našej vinotéke

Vinotéka v centre Bratislavy, ktorá má svoj charakter a atmosféru. Strávite tu príjemné chvíle v kruhu svojich priateľov pri pohári dobrého vína. V súčasnosti máme však otvorené iba na rezervácie a na podujatia, ktoré usporadúvame, aby sme boli vždy prítomní.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. “Ušijeme” pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea. V neposlednom rade je výhodou naša poloha. Nachádzame sa v centre mesta s absolútnou dostupnosťou. K nám (a samozrejme aj od nás) môžete prísť “suchou” nohou. Taxi môže zastaviť od našej prevádzky doslova pár metrov.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Degustácia vín “En Primeur” z vinárstva Vladimír Hronský

20. marca o 19:00 22:00

Piatok, 20. marec o 19,00 hod.: Degustácia vín “En Primeur” z vinárstva Vladimír Hronský

Milí priatelia kultúry EN PRIMEUR! Dovoľujeme si Vás srdečne pozvať na prestížnu degustáciu nových ročníkov vín enológa Vladimíra Hronského. Tento mladý a ambiciózny človek, autor úspešných publikácii o slovenských vínách, enológ, konzultant, obchodník a someliér nám umožní ochutnať limitovanú edíciu svojho vína, ktorú pripravuje do predaja. V priebehu ochutnávky si môžete ako prví na Slovensku vybrať najchutnejšie ročníky z jeho butikovej produkcie, a medzi prvými aj objednať a nakúpiť v špeciálnych uvádzacích cenách EN PRIMEUR. Príďte spolu s nami objaviť tajomstvá degustácie i výhody nákupu vín EN PRIMEUR do ONE MORE! Tešíme sa na vás!

Začiatok : 19,00 hod
Vstupné : 24 Eur (vrátane občerstvenia)

Rezervácie, prosím, zašlite na e-mail martin.gazo@onemore.sk alebo telefonicky na 0903 717 101, 0903 717 111

24€