O našej vinotéke

Vinotéka v centre Bratislavy, ktorá má svoj charakter a atmosféru. Strávite tu príjemné chvíle v kruhu svojich priateľov pri pohári dobrého vína. V súčasnosti máme však otvorené iba na rezervácie a na podujatia, ktoré usporadúvame, aby sme boli vždy prítomní.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. “Ušijeme” pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea. V neposlednom rade je výhodou naša poloha. Nachádzame sa v centre mesta s absolútnou dostupnosťou. K nám (a samozrejme aj od nás) môžete prísť “suchou” nohou. Taxi môže zastaviť od našej prevádzky doslova pár metrov.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Degustácia Prosecco, Cava, Crémant a Champagne so školou sabráže

20. augusta o 19:00 23:00

Štvrtok 20. august 2020 o 19,00hod. : Degustácia Prosecco, Cava, Crémant a Champagne so školou sabráže

Leto a bubliny. Bubliny a leto. Dva pojmy, ktoré rozhodne patria k sebe. A ako blízko, to sa Vám pokúsia vysvetliť dvaja Vladovia – Vlado Hronský a Vlado Syč. Nakoľko leto vyzerá, že tento rok už nesklame, aj oni dvaja sa pokúsia Vám vysvetliť, že aj bubliny nikdy nesklamú. Aspoň keď sú správny ich výber… Je síce priam nemožné vysvetliť všetky tie rozdiely medzi šumivými nápojmi akými sú Cava, Champagne, Crémant či Prosecco (sú v abecednom poradí, no o tom, ktoré Vám najviac chutí musíte rozhodnúť sami) v tak krátkom čase, ale nakoniec – kedykoľvek sa k tejto problematike môžeme vrátiť… Atraktívnosť tohoto večera by sme chceli umocniť ukážkami sabráže…

Zoznam degustovaných Prosecco, Cava, Crémant a Champagne:

Welcome drink : Pere Ventura Tresor White on the rocks

  1. Prosecco Le Contesse, DOCG Valdobbiadene Brut
  2. Prosecco Carpené Malvolti, DOCG Conegliano Valdobbiane Superiore Brut, Spumante
  3. Prosecco Le Contesse, DOCG Valdobbiadene CUVEÉ Extra dry
  4. Prosecco Carpené Malvolti, DOCG Conegliano Valdobbiane Superiore Extra Dry, Spumante
  5. Le Contesse, Pinot Rosé Brut
  6. Cave Poulet & Fils, Cremant de Die Brut (Méthode Traditionelle)
  7. Cava Pere Ventura, Primer Riserva Brut
  8. Champagne J. Charpentier, Brut Tradition

Začiatok : 19,00 hod

Vstupné : 39 eur (vrátane občerstvenia)

Rezervácie, prosím, zašlite na e-mail martin.gazo@onemore.sk alebo telefonicky na 0903 717 101, 0903 717 111

39€