O našej vinotéke

Vinotéka v centre Bratislavy, ktorá má svoj charakter a atmosféru. Strávite tu príjemné chvíle v kruhu svojich priateľov pri pohári dobrého vína. V súčasnosti máme však otvorené iba na rezervácie a na podujatia, ktoré usporadúvame, aby sme boli vždy prítomní.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. “Ušijeme” pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea. V neposlednom rade je výhodou naša poloha. Nachádzame sa v centre mesta s absolútnou dostupnosťou. K nám (a samozrejme aj od nás) môžete prísť “suchou” nohou. Taxi môže zastaviť od našej prevádzky doslova pár metrov.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Degustácia Champagne J. L. Vergnon

17. apríla o 19:00 22:00

Piatok, 17. apríl o 19,00 hod.: Degustácia Champagne J. L. Vergnon

Champagne – Côte de Blancs – Le Mesnil Sur Oger… Áno, ikonická obec Le Mesnil sur Oger. Jedna zo 17 obcí, ktorá sa pýši najvyššou klasifikáciou, tzn. Grand Cru. Obec, ktorá je vysadená výlučne odrodou Chardonnay. Obec, v ktorej sa nachádzajú vinárstva ako Salon, Krug a medzi nimi aj Champagne J.L.Vergnon. Vinárstvo, ktorého piatu generáciu vedie Clément Vergnon, ktorý bude osobne viesť degustáciu… Vinárstvo, ktoré svojim charakterom plne zapadá do našej filozofie poctivých producentov. Takmer 20 rokov nepoužívajú herbicídy ani pesticídy a dlhodobo vlastnia HVE certifikát (High Enviromental Value).

Zoznam degustovaných vín :
1. Murmure Brut Nature Premier Cru (časť hrozna pochádza z obce Vertus Premier Cru)
2. Conversation Grand Cru Brut
3. Eloquence Grand Cru Extra Brut
4. Expression des terroirs 2011 Extra Brut
5. O.G. 2011 Brut Nature Grand Cru
6. Résonance 2009 Extra Brut Grand Cru
7. Confidence 2010 Brut Nature Grand Cru
8. Rosémotion Extra Brut

Začiatok: 19,00 hod
Vstupné: 55 Eur (vrátane občerstvenia)

Rezervácie, prosím, zašlite na e-mail martin.gazo@onemore.sk alebo telefonicky na 0903 717 101, 0903 717 111

55€