O našej vinotéke

 

Vinotéku na Zámockej ulici v Bratislave, ktorá mala svoj jedinečný charakter a atmosféru, sme s ťažkým srdcom kvôli pandémií COVID-19 odstúpili. No tešíme sa, že s Vami môžeme byť aj naďalej v kontakte a to prostredníctvom rôznych súkromných eventov, či už u Vás doma, vo firmách alebo v rôznych podnikoch, s ktorými spolupracujeme.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. „Ušijeme“ pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz, Michal Kordoš a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Degustácia Cava Pere Ventura

27. marca 2020 o 19:00 22:00

Piatok, 27. marec o 19,00 hod.: Degustácia Cava Pere Ventura

Macabeo, Xarello a Parellada… Neviete si spomenúť, čo to je? No sú to základné odrody, z ktorých sa vyrába povestná CAVA, šumivé víno, ktoré sa vyrába tradičnou metódou sekundárnej fermentácie vo fľaši (tak, ako aj champagne) a o ktorom v našich zemepisných šírkach až tak veľa nevieme. O rozmanitosti CAVA, jej špecifickosti, spôsobe zrenia, oberania hrozna a pod. Vám príde porozprávať exportná manažérka Olga Verchenko od výrobcu PERE VENTURA. PERE VENTURA je rodinné vinárstvo z Katalánska, ktoré sa v roku 2019 podľa časopisu Wine & SPIRIT umiestnilo v prvej stovke vinárstiev sveta a ktoré už dávnejšie prešlo na princípy ekologického hospodárstva…

Zoznam degustovaných vín :
1. Primer Brut Reserva
2. Tresor Nature Reserva
3. Tresor Brut Reserva
4. Tresor Anniversary Brut Grand Reserva
5. Vintage Brut
6. Gran Vintage Brut
7. Vintage Rose Brut
8. Tresor Cuvee Brut Grand
9. Tresor on the rocks white
10. Tresor on the rocks rose

Začiatok: 19,00 hod
vstupné: 29 Eur (vrátane občerstvenia)

Rezervácie, prosím, zašlite na e-mail martin.gazo@onemore.sk alebo telefonicky na 0903 717 101, 0903 717 111

29€