O našej vinotéke

Vinotéka v centre Bratislavy, ktorá má svoj charakter a atmosféru. Strávite tu príjemné chvíle v kruhu svojich priateľov pri pohári dobrého vína. V súčasnosti máme však otvorené iba na rezervácie a na podujatia, ktoré usporadúvame, aby sme boli vždy prítomní.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. “Ušijeme” pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea. V neposlednom rade je výhodou naša poloha. Nachádzame sa v centre mesta s absolútnou dostupnosťou. K nám (a samozrejme aj od nás) môžete prísť “suchou” nohou. Taxi môže zastaviť od našej prevádzky doslova pár metrov.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

1.-3. október MEGA VÝPREDAJ VÍNA A SKLA

1. októbra o 14:00 3. októbra o 20:00

1.-3. október MEGA VÝPREDAJ VÍNA A SKLA

Štvrtok 14.00 – 20.00

Piatok 14.00 – 20.00

Sobota 10.00 – 20.00

S blížiacim sa jesenno-zimným časom konzumácie čoraz mastnejších jedál hraničiacich s “obžerstvom” a k nemu patriacim zvýšeným pitným režimom sme pre Vás pripravili výpredaj vín so zľavou 25 – 75%. Prečo taká veľká zľava? Dôvod je jednoduchý. Vzhľadom na naše ďalšie smerovanie (vína s certifikátom Demeter, Bio, HVE či nízko histamínové vína) resp. rozhodnutia výrobcov nepokračovať  s niektorými vínami alebo zmenou etikiet sme sa rozhodli pre túto akciu. Tiež s niektorými vinárstvami už spolupracovať neplánujeme, lebo je veľmi náročné spolupracovať s tak širokým portfóliom výrobcov. Vo výpredaji nájdete vína zo šiestich krajín (FR, IT, ESP, AT, DE a SK) v takmer všetkých formátoch. Od „pollitroviek“ až po 9 litrové fľaše. Aj druhov vína bude “habadej” – od vín tichých (bielych, ružových či červených), prosecco, cava, franciacorta až po champagne. Vína sme pre Vás zdegustovali so známym slovenským enológom Vladkom Hronským a do výpredaja ich zaradili podľa najlepšieho vedomia a svedomia…. Viaceré sa budú dať na mieste aj ochutnať.

A aby sme trošku prispeli ku krajšiemu ambiente Vašich domácnosti resp. k zvýšeniu kultúry pitia, pripravili sme pre Vás tiež výpredaj nápojového a úžitkového skla. Nájdete v ňom poháre, kalichy na víno, flétny na prosecco či champagne, vázy a misy… Balené po 1,2, 4 a 6 kusov v balení, mnohé zabalené v giftboxoch. Taktiež ak neviete, čo kúpiť svojím blízkym či známym trebárs na Vianoce, rozhodne by si túto príležitosť nemali nechať ujsť… A ak sa rozhodnete pokračovať po nákupe u nás za zábavou ďalej do mesta, radi Vám ho po dohovore s nami privezieme k Vám domov…