O našej vinotéke

 

Vinotéku na Zámockej ulici v Bratislave, ktorá mala svoj jedinečný charakter a atmosféru, sme s ťažkým srdcom kvôli pandémií COVID-19 odstúpili. No tešíme sa, že s Vami môžeme byť aj naďalej v kontakte a to prostredníctvom rôznych súkromných eventov, či už u Vás doma, vo firmách alebo v rôznych podnikoch, s ktorými spolupracujeme.

Sme otvorení novým výzvam a víziám. „Ušijeme“ pre Vás na mieru event či degustáciu. Aj pre malý okruh ľudí. Bude pre nás potešením splniť Vaše predstavy o večeri, s ktorým by ste sa chceli podeliť s Vašimi blízkymi či priateľmi. Máme bohaté skúsenosti v oblasti zabezpečenia eventov, či už súkromných, alebo firemných. Spolupracujeme s najlepšími slovenskými kuchármi (Gabo Kocák, Braňo Križan, Vojto Artz, Michal Kordoš a iní), akcie vieme zabezpečiť do posledného detailu, vrátane absolútne dokonalého ozvučenia (hrali u nás Pali Hammel, Peťo Lipa či Janko Lehotský). Kompletné ambiente vieme pre Vás a Vašich hostí dotvoriť kvetinovými dekoráciami, ktoré pre nás zabezpečuje kvetinárstvo Orchidea.

Zavolajte nám, veľmi radi pre Vás pripravíme event alebo Vám poradíme pri výbere vína.

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

1.-3. október MEGA VÝPREDAJ VÍNA A SKLA

1. októbra 2020 o 14:00 3. októbra 2020 o 20:00

1.-3. október MEGA VÝPREDAJ VÍNA A SKLA

Štvrtok 14.00 – 20.00

Piatok 14.00 – 20.00

Sobota 10.00 – 20.00

S blížiacim sa jesenno-zimným časom konzumácie čoraz mastnejších jedál hraničiacich s „obžerstvom“ a k nemu patriacim zvýšeným pitným režimom sme pre Vás pripravili výpredaj vín so zľavou 25 – 75%. Prečo taká veľká zľava? Dôvod je jednoduchý. Vzhľadom na naše ďalšie smerovanie (vína s certifikátom Demeter, Bio, HVE či nízko histamínové vína) resp. rozhodnutia výrobcov nepokračovať  s niektorými vínami alebo zmenou etikiet sme sa rozhodli pre túto akciu. Tiež s niektorými vinárstvami už spolupracovať neplánujeme, lebo je veľmi náročné spolupracovať s tak širokým portfóliom výrobcov. Vo výpredaji nájdete vína zo šiestich krajín (FR, IT, ESP, AT, DE a SK) v takmer všetkých formátoch. Od „pollitroviek“ až po 9 litrové fľaše. Aj druhov vína bude „habadej“ – od vín tichých (bielych, ružových či červených), prosecco, cava, franciacorta až po champagne. Vína sme pre Vás zdegustovali so známym slovenským enológom Vladkom Hronským a do výpredaja ich zaradili podľa najlepšieho vedomia a svedomia…. Viaceré sa budú dať na mieste aj ochutnať.

A aby sme trošku prispeli ku krajšiemu ambiente Vašich domácnosti resp. k zvýšeniu kultúry pitia, pripravili sme pre Vás tiež výpredaj nápojového a úžitkového skla. Nájdete v ňom poháre, kalichy na víno, flétny na prosecco či champagne, vázy a misy… Balené po 1,2, 4 a 6 kusov v balení, mnohé zabalené v giftboxoch. Taktiež ak neviete, čo kúpiť svojím blízkym či známym trebárs na Vianoce, rozhodne by si túto príležitosť nemali nechať ujsť… A ak sa rozhodnete pokračovať po nákupe u nás za zábavou ďalej do mesta, radi Vám ho po dohovore s nami privezieme k Vám domov…