Vite Colte

Vite Colte

Vinárstvo ležiace v jednom z najkrajších krajov slávneho Piemontu (Barolo) v Langhe-Roero a Monferrato, známe ako dedičstvo UNESCO.

Hektárové výnosy patria k tým najnižším v Piemonte. Je zameraná na vhodné hodnoty cukru, intenzitu farby a extraktívnosť. Zber prebieha takmer výhradne ručne. Tieto kopce s pieskovými a vápencovými pôdami akumulujú teplo, čo umožňuje dozrievanie aj tých neskoro dozrievajúcich odrôd ako Barbera a Nebbiolo.

Vite Colte je zručnosť vinárov. 180 vinohradníkov s 300 hektármi vinohradov v Piemonte, z ktorých časť prechádza na ekologického poľnohospodárstvo.

Každý vinár venuje časť svojej úrody Vite Colte a tým zabezpečí, že dostane čo najdôkladnejšiu pozornosť s neustálymi dialógmi s technickým agronomom. Skutoční vinohradníci, ktorí prispievajú svojimi zručnosťami, vášňou a prítomnosťou. Za každým vínom Vite Colte je tvár, príbeh a rodina.

Máme všetko, čo potrebujeme: veľké dedičstvo vinohradov, čo znamená, že si môžeme vybrať z tých najlepších, máme skutočne motivovaných vinárov s ich rodinami, moderné enologické systémy, technológiu, ktorá je potrebná na zachovanie a zvýšenie kvality hrozna a prvotriednu technickú skupinu koordinovanú Danielom Eberle vo vinohradoch spolu s Brunom Corderom v našom vinárstve.

Zobrazený jediný výsledok